Star Tower – apartamentowiec z widokiem na Zatokę Gdańską

10.12.2019

Star Tower to siedemnastokondygnacyjny apartamentowiec z tarasem widokowym i zielonymi ogrodami na dachach, który powstaje w gdańskiej Letnicy.

 

 

W Star Tower powstaną mieszkania o metrażach od 37 do 93 m². Z wieży o wysokości 52 m będą rozpościerały się widoki na Zatokę Gdańską i miasto. Od jej 7. piętra na każdej kondygnacji znajdą się tylko trzy lokale, z możliwością ich łączenia.

– Na dachu Star Tower powstanie punkt widokowy z naturalną zielenią, ławkami i urządzeniami do fitnessu – tłumaczy Wiesława Martyńska-Orłowska, architekt WMO Architekci. – Dostępne będą również trzy ogrody zapewniające dodatkowo atrakcyjne widoki na przestrzenie zielone z mieszkań. Dwa z nich – na 7. i 8. kondygnacji – będą ze sobą połączone schodami.

 

 

W budynku zostaną zainstalowane system automatyki budynkowej. W mieszkaniach zastosowany zostanie system Fibaro – zintegrowana sieć urządzeń i czujników, która pozwoli na sterowanie urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi w domu z dowolnego miejsca.

Budowa ma potrwać do końca sierpnia 2021 r., a oddanie mieszkań właścicielom nastąpi do końca października 2021 r.

Deweloper: Budner Inwestycje. Projekt: WMO Architekci.

 

 

Przeczytaj też: Nowe osiedle Młyny Gdańskie

Hotel Baltic Wave z panoramicznym basenem

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.