Grodzieńska 19 – mieszkania na warszawskiej Pradze

10.12.2019

Grodzieńska 19 to inwestycja mieszkaniowa, która powstanie na terenie historycznej fabryki mydła i świec „Adamczewski i S-ka” na Pradze Północ w Warszawie.

 

 

Budowa Grodzieńskiej 19 rozpocznie się jeszcze w tym roku. Znajdzie się tu 108 mieszkań o powierzchni od 28 do 101 m². Na ostatniej kondygnacji powstaną duże apartamenty klasy Premium. Większość lokali będzie mieć balkony, loggie lub tarasy, a te na parterze – ogródki. W budynku zaplanowano także cichobieżne windy oraz garaż na 82 miejsca postojowe, z możliwością zainstalowania stacji ładowania samochodów elektrycznych. W sąsiedztwie znajduje się stacja metra Szwedzka.

Grodzieńska 19 stylem nawiązywać będzie do otoczenia Starej Pragi słynącej z XIX-wiecznych fabryk świec i mydła, dawnej wytwórni wódki z 1895 r. oraz rewitalizowanego terenu po dawnej fabryce Pollena Uroda.

Ceny mieszkań rozpoczynają się od 10 tys. zł za m². Budowa ma się zakończyć w lipcu 2021 r., uzyskanie pozwolenia na użytkowanie ma nastąpić do końca września 2021 r., a oddanie lokali właścicielom – w I kwartale 2022 r. Inwestycję na zlecenie firmy Agena Development SA wykona spółka Alfa-Bet.

 

 

Czytaj także: TOP 10: najciekawsze inwestycje budowlane. Polska 2019

Warszawska Rotunda po metamorfozie

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.