Rozbudowa Nadmorskiego Dworu w Gdańsku

23.03.2020

W Trójmieście bardzo cenione są te inwestycje, które łączą bliskość centrum miasta z walorami nadmorskiej przyrody, dlatego Invest Komfort postanowił rozbudować swoje osiedle apartamentowe Nadmorski Dwór.

 

 

Nadmorski Dwór znajduje się w pasie nadmorskim gdańskiej dzielnicy Brzeźno, tuż przy Parku Reagana. Jednocześnie osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z aglomeracją trójmiejską.

Nadmorski Dwór został wybudowany 10 lat temu. Deweloper – Invest Komfort postanowił teraz rozpocząć realizację kolejnych dwóch budynków tego osiedla. Do połowy przyszłego roku ma tu być o 60 mieszkań więcej. Będą one miały metraż od 42 do 126 m². Budynki mają być wtopione w przyrodę. Połowę działki, na której powstają, zajmą tereny zielone, a także miejsca do rekreacji. Istniejący starodrzew zostanie zachowany i przeprojektowany w osiedlowy park.

Rozwój rynku nieruchomości przyczynia się do tego, że w największych miastach jest coraz mniej atrakcyjnie zlokalizowanych działek. Stąd wartość takich inwestycji, jak Nadmorski Dwór w Gdańsku najprawdopodobniej będzie nadal rosnąć.

 

 

Przeczytaj też: Nowe Kolibki – osiedle w stylu slow life

Budowa Opackiej w Gdańsku

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.