Precyzyjne markery

25.02.2008

Markery FatMax XL i Fine Tip to ciekawe uzupełnienie oferty firmy Stanley o profesjonalne przyrządy piszące dla stolarzy, dekarzy, elektryków czy hydraulików.

Odpowiednie wyznaczenie linii piłowania czy miejsca nawiercania nie jest możliwe bez jakiegokolwiek przyrządu do pisania. Można do tego użyć ołówka, kredki, długopisu… Precyzyjność i trwałość zaznaczenia wykonanego za ich pomocą pozostawia jednak wiele do życzenia. W odpowiedzi na te problemy firma Stanley wprowadza na polski rynek markery Fine Tip i FatMax XL dla profesjonalistów. Zaznaczenia wykonane przy użyciu flamastrów Stanley szybko się utrwalają i są odporne zarówno na działanie wody, jak i substancji oleistych. Markerami Stanley można pisać na czarno na większości powierzchni, w tym na miedzi. Szczelne zamknięcie chroni je przed wysychaniem, co znacząco wydłuża ich trwałość. Bimateriałowa powierzchnia flamastrów sprawia, że nie ślizgają się w dłoni. 
W ofercie dostępne są dwa różne modele markerów: FatMax XL i Fine Tip.
Flamaster Stanley FatMax XL ma płaską końcówkę, dzięki której wyznaczana linia jest gruba i wyrazista. Dobrze sprawdzi się on w rękach wszystkich fachowców, którym zależy na tym, aby wykonane zaznaczenia były bardzo dobrze widoczne. Marker Fine Tip, wyposażony w cienką końcówkę został stworzony z myślą o innych zastosowaniach. Jest idealny przede wszystkim do kreślenia bardzo cienkich, a w  związku z tym precyzyjnych linii i punktów.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.