Powstanie City Logistics Warsaw Airport II

17.08.2020

City Logistics Warsaw Airport II zostanie wybudowany przy skrzyżowaniu dróg S7 i S8, zaledwie kilka kilometrów od lotniska.

 

 

City Logistics Warsaw Airport II będzie mieć powierzchnię 9000 m na działce o powierzchni 1,9 ha. Centrum logistyczne będzie nowoczesnym obiektem wyposażonym w 16 doków przeładunkowych. Będzie podlegać certyfikacji w systemie BREEAM na poziomie „Very Good”. Ma ono już pierwszych najemców: dystrybutora materiałów biurowych oraz producenta samolotów. Inwestycję realizuje Panattoni. Budowa parku logistycznego rozpocznie się jeszcze w sierpniu 2020 r.

Park City Logistics Warsaw Airport II zlokalizowany będzie w pobliżu międzynarodowego lotniska Chopina (ok. 6 km). Jego ogromnym atutem jest pobliski węzeł Opacz, który zapewnia połączenia zarówno z centrum Warszawy, jak i całym krajem. Węzeł jest częścią południowej obwodnicy Warszawy na styku tras S7 (Trójmiasto–Kraków) i S8 (Wrocław–Białystok).

 

Przeczytaj też: 7R Park Łódź East I – nowy kompleks logistyczny w Łodzi

Nowe magazyny miejskie w Warszawie

Powstanie MLP Wrocław West

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.