Pierwszy w Polsce Radisson RED

01.03.2017

Rezidor Hotel Group ogłosił plan otwarcia pierwszego w centralnej Europie hotelu Radisson RED, który powstanie w Krakowie.

Redisson RED to nowa marka Carlson Rezidor, której twórcy zainspirowali się ideami pokolenia Y i ważnymi dla niego sferami życia: technologią, modą, muzyką i sztuką. Marka RED skupia się na przyszłościowym myśleniu o desiginie. Projektanci obiektów koncentrują się na doświadczeniu gości oraz interakcji pomiędzy nimi, a także na indywidualnych preferencjach względem przestrzeni. Zwracają oni uwagę na rosnący wpływ technologii na codzienne życie.

Ukończenie budowy Radisson RED Kraków planowane jest na jesieni 2019 r. Obiekt będzie się składał z 230 pokoi, restauracji i baru oraz przestrzeni przeznaczonej na spotkania. Do dyspozycji gości będzie czynne całą dobę centrum fitness. Nieruchomość stanowi integralną część jednego z najwyższych w Krakowie wieżowców – przebudowanego Unity Center. Inwestorem tego kompleksu jest Treimorfa Project Sp. z o.o., której wspólnikami są Eurozone Equity Company S.A. oraz Grupa GD&K.

Pierwszy hotel Radisson RED otwarto w Brukseli w kwietniu 2016 r., kolejny – w Minneapolis w listopadzie 2016 r. Do 2020 r. ma powstać jeszcze 60 obiektów.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in