Nowy poliuretanowy klej do styropianu STYRAFIX B

24.09.2015

STYRAFIX B to niskoprężny, jednokomponentowy klej poliuretanowy PPU-2 służący do mocowania płyt styropianowych w systemach ociepleń ETICS.

Znajduje również zastosowanie w izolacji fundamentów płytami XPS i EPS. Użycie aplikatora pistoletowego umożliwia dokładne naniesienie produktu nawet w trudno dostępnych miejscach. Klej jest wyjątkowo niskoprężny, co pozwala na komfortowy montaż, ale i korektę ustawienia płyt po przyklejeniu do ściany.

STYRAFIX B można stosować w bardzo wymagających warunkach atmosferycznych: od -5 do +30ºC. Charakteryzuje się wysoką wydajnością (do 12 m2) oraz bardzo dobrą przyczepnością do podłoży: betonowych, ceramicznych, drewnianych i PVC oraz wszelkiego rodzaju styropianów i tynków. Już po 2 godzinach od nałożenia kleju można przystępować do dalszych prac budowlanych.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.