Nowy klej poliuretanowy EASY Soudabond

12.08.2010

Uniwersalność zastosowania, łatwość aplikacji oraz wysoka wydajność – to cechy najnowszego produktu firmy Soudal. Poliuretanowy klej EASY Soudabond nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych narzędzi – dzięki postaci aerozolu jest niezwykle prosty w użyciu.

Dzięki uniwersalności zastosowania sprawdzi się zarówno w pracach modernizacyjno-remontowych prowadzonych na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Charakteryzuje się znakomitą przyczepnością do większości rodzajów podłoży, również do powierzchni wilgotnych. To idealny środek do klejenia płyt gipsowo-kartonowych i włókno-cementowych w technologii suchej zabudowy. Doskonały w klejeniu płyt dekoracyjnych, drewnopochodnych, z tworzyw sztucznych oraz blach. Niezawodny także w kontakcie z wełną mineralną, betonem, cegłą, kamieniem, drewnem i metalami. Może być również wykorzystany do szybkiego klejenia kształtek z betonu komórkowego. Nowy klej poliuretanowy Soudal ma postać aerozolu, dzięki czemu nie wymaga mieszania i jest łatwy w aplikacji. EASY Soudabond oferowany jest w wersji z wężykiem. Wybór tej formy nie jest przypadkowy – umożliwia stosowanie kleju, nawet gdy nie posiadamy pistoletu aplikacyjnego. Przed użyciem wystarczy tylko wstrząsnąć puszkę i można przystąpić do bezpośredniej aplikacji. Po nałożeniu klej zamienia się w niskoprężną piankę, która doskonale wypełnia i uszczelnia nierówności podłoża. Easy Soudabond nie ścieka – umożliwia to aplikację zarówno w poziomie, jak i w pionie. A dzięki krótkiemu czasowi wiązania wystarczy przytrzymać przyklejany element przez ok. 1 min. dociskając go do podłoża – dalsza obróbka klejonych materiałów jest już możliwa po ok. 60 minutach. Nowy produkt Soudal gwarantuje najwyższą izolacyjność termiczną i akustyczną, a przy tym daje spoinę klejową o wysokiej odporności na zmienne warunki środowiskowe.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.