Klucze Proline HD

12.08.2010

Na rynku dostępne już są wyjątkowo trwałe, objęte aż dziesięcioletnią gwarancją klucze warsztatowe PROLINE HD.

Wyjątkowo długi czas gwarancji klucze warsztatowe PROLINE HD zawdzięczają najlepszej jakości stalom stopowym chromowo-wanadowym (CrV 6140) oraz niezwykle skomplikowanemu procesowi hartowania. Połączenie tych dwóch czynników pozwoliło otrzymać produkt, którego jakość wyznacza nowe standardy na polskim rynku narzędzi ręcznych.

Każdy, kto miał okazję luzować zapieczone, zardzewiałe śruby lub nakrętki wie, że nie jest to zadanie łatwe. Bardzo często, mimo stosowania wielu prób, połączenie nadal nie daje się rozłączyć. Poświęcony czas, stres, coraz większa siła przykładana do ramienia klucza często powoduje jego trwałe uszkodzenie, a w następstwie konieczność przerwania prac lub użycia wyrafinowanych inwazyjnych metod, takich jak np. rozwiercanie śruby. Klucze z rodziny PROLINE HD charakteryzują się potwierdzoną w szerokich testach trwałością i wytrzymałością pod dużymi obciążeniami. To właśnie wysoka jakość produktu zdeterminowała możliwość objęcia go aż dziesięcioletnią gwarancją producenta. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia każdego użytkownika. Kupując klucze warsztatowe PROLINE HD otrzymuje on produkt, który bezwzględnie pomoże w wielorazowym skutecznym wykonaniu najcięższych prac. 

Grupa narzędzi PROLINE HD składa się obecnie z 14 rodzin kluczy.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.