Nowe wydanie magazynu „Budownictwo. Trendy i Biznes”

10.07.2024

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru magazynu publikowanego przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. W tym wydaniu wraz z ekspertami przyglądamy się m.in. korzyściom z zastosowania nowych technologii w działalności firm budowlanych oraz analizujemy sytuację na rynku pracy.

 

Drugi numer magazynu „Budownictwo. Trendy i Biznes” jest już dostępny w wersji elektronicznej i drukowanej. To nowe czasopismo wydawane od 2023 r. pod marką miesięcznika „Inżynier Budownictwa” – lidera wśród pism kierowanych do profesjonalistów z branży budowlanej.

 

Fot. materiały Grupy KDM, © Konstântin Batyl’čuk – stock.adobe.com, © Song_about_summer – stock.adobe.com

 

W aktualnym wydaniu zachęcam do lektury obszernego raportu poświęconego transformacji technologicznej w budownictwie. Opisujemy w nim stopień zaawansowania technologicznego firm działających na polskim rynku, a także rozwiązania nie tylko z obszaru IT które wydają się najbardziej perspektywiczne – mówi Aneta Grinberg-Iwańska, prezes zarządu Wydawnictwa PIIB i redaktor naczelna „Budownictwo. Trendy i Biznes”. – Do współpracy przy tworzeniu tego wydania zaprosiliśmy ekspertów z branży, analityków, producentów. Wielu z nich to laureaci organizowanego przez nas projektu Kreator Budownictwa Roku.

 

W najnowszym wydaniu magazynu „Budownictwo. Trendy i Biznes” szczególnie polecamy:

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułami:

 

Członkowie PIIB mają bezpłatny dostęp do wersji elektronicznej po zalogowaniu się na stronie https://portal.piib.org.pl/ oraz w aplikacji mobilnej PIIB.
Czasopismo jest również dostępne w sklepie internetowym.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in