Nowa inwestycja mieszkaniowa w Białymstoku

27.09.2017

Upper Finance Med Consulting pozyskał finansowanie w wysokości 22,9 mln zł na realizację inwestycji Nowa Piastowska zlokalizowanej na rogu ul. Towarowej i ul. Piastowskiej w Białymstoku.

Inwestorem projektu polegającego na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażami podziemnymi i naziemnymi jest spółka zależna od Asko S.A. – Asko Piastowska Sp. z o.o. Sp.k. Generalnym wykonawcą inwestycji jest również Grupa Asko.

W ramach Inwestycji Nowa Piastowska powstanie nowoczesny budynek mieszkalny o minimalistycznym designie i wysokim standardzie wykończenia. W budynku będzie 150 mieszkań, liczących łącznie 7786,04 m² powierzchni użytkowej. Wśród nich będą przeważać mieszkania 3-pokojowe o metrażach do 65 m², zaś na najwyższych piętrach inwestycji zostały zaprojektowane ekskluzywne apartamenty, gdzie wysokość pomieszczeń będzie wyraźnie wyższa (do 4 m). Dodatkowo mieszkania będą mieć przestronne balkony i tarasy. W ramach inwestycji przewidziano również parking podziemny, w którym znajdą się miejsca postojowe (98) oraz garaże i komórki lokatorskie (134).

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.