Nowa Hurtownia BHP na polskim rynku

Artykuł sponsorowany

27.10.2022

Na rynku pojawiła się nowa hurtownia BHP, dystrybuująca produkty związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, a także odzieżą roboczą oraz narzędziami, gdzie w ofercie klienci znajdą ponad 15 000 produktów. Przedstawiamy XBHP.

 

Hurtownia BHP – XBHP – powstała w wyniku oczekiwań dzisiejszych klientów oraz nieustannie rosnącej cyfryzacji. Firma odpowiedzialna za sklep prowadzi już od lat produkcję i dystrybucję odzieży roboczej dla branży Horeca, a obecnie wychodzi ze znacznie szerszą ofertą. W jej skład wchodzi nie tylko odzież robocza, ale również ponad 7 tysięcy pozycji z kategorii – narzędzia. Dzięki temu właściciele firm w jednym miejscu mogą zakupić dla swoich pracowników pełne wyposażenie BHP oraz profesjonalne przyrządy do pracy.

 

Hurtownia BHP

 

Sklepy związane z odzieżą bardzo często były kojarzone głównie ze stacjonarnymi zakupami, z uwagi na możliwość obejrzenia produktu na żywo oraz przymierzenia rozmiaru. Jednak specyfika zakupów odzieży roboczej jest zupełnie inna i znalazła swoje miejsce właśnie w Internecie. Firmy bardzo rzadko kupują pojedyncze sztuki produktów z uwagi na wielkości zespołów, a także fakt, że pracownik powinien posiadać kilka kompletów w przypadku pracy narażonej na duże zabrudzenia lub duży wysiłek. Tym samym zamawianie odzieży roboczej w przez Internet stało się o wiele wygodniejsze. Kurier dostarcza nam paczki z całym asortymentem, nawet jeśli jego wielkość liczona jest w tysiącach pozycji. Nie musimy martwić się o kwestie logistyczne oraz poszukiwać dostawcy stacjonarnego, który posiada odpowiednie stany magazynowe. Błędne rozmiary możemy bez problemu wymieniać na inne i w ten sposób w 100% wyposażyć swój zespół. Ponadto sklepy bhp online bardzo często oferują dodatkowe znakowanie  logiem firmy produktów poprzez haft lub nadruk. Jest to świetna opcja, aby spersonalizować ubrania pracowników.

 

Sklep XBHP poszedł krok dalej i wspomnianą odzież roboczą połączył z innym sektorem produktowym. Mówiąc o sklepie z artykułami budowlanymi myślimy o dużych markach również działających stacjonarnie (choć większość z nich weszła również do sprzedaży internetowej). Jednak hurtownie online zaczynają również tutaj przejmować coraz większy procent zaangażowania klientów. Bez wychodzenia z domu możemy zakupić wszystko co potrzebujemy do prac budowlanych, remontowych, ogrodowych i innych. Szeroki asortyment pozwala nam znaleźć praktycznie wszystko bez chodzenia po ogromnych halach. Celem Hurtowni XBHP jest połączenie narzędzi i odzieży roboczej, tak aby firmy które planują się zaopatrzyć właśnie w tym sklepie, wykonały kompleksowe zamówienie, z jednym koszykiem zakupowym, jedną wysyłką. Dodatkowe programy dla B2B pozwalają również osiągać lukratywne rabaty przy dużej historii zakupowej. Tą możemy szybko zbudować właśnie dzięki temu, że zamawiamy wszystko w jednej hurtowni. W przyszłości do odzieży roboczej i narzędzi dojdą również artykuły biurowe.

 

Hurtownia BHP

 

Jak działają tego typu hurtownie?

Sklepy BHP online łączą własne produkty z asortymentem od globalnych dostawców. Bardzo często te same pozycje możemy znaleźć również w stacjonarnych sklepach. Jednak cena w Internecie może być zdecydowanie niższa, ponieważ właściciel hurtowni online nie ponosi kosztów wynajmu powierzchni oraz szerokiej kadry pracowniczej dbającej o utrzymanie hali. Pomimo dostaw z wielu magazynów w większości przypadków za dostawy płacimy standardową stawkę. Wynika to z faktu, że razem z Tobą każdego dnia do hurtowni wpada setki zamówień i towar z wielu hurtowni trafia w jedno miejsce skąd jest rozsyłany do klientów docelowych. Taka struktura daje efekt win – win. Wygrywa klient, który kupuje taniej i ma większy asortyment do wyboru oraz wygrywa sprzedawca, który ma o wiele mniejsze koszty prowadzenia działalności.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Hurtowni XBHP i realizowania zakupów online, dzięki czemu dział logistyki zaoszczędzi czas i złoży kompletne zamówienie w jednym miejscu.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.