Nagroda PASCAL 2022. Zaproszenie do VIII edycji

22.11.2021

PASCAL to nagroda dla projektantów za niestandardowe i wyróżniające się projekty instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodzenia.

 

Idea nagrody

Nagroda PASCAL ma na celu promowanie myśli inżynierskiej, wskazywanie dobrych wzorów oraz uhonorowanie osób i firm będących autorami instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodzenia za wyróżniające się koncepcje inżynierskie oraz rzetelność zawodową. Ideą przyznawania tej nagrody jest również podkreślenie roli inżynierów branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej w procesie projektowym oraz ich wkładu w dzieło budowlane. Celem nagrody jest także pokazanie, jak istotna jest jakość powietrza środowiska wewnętrznego i jaki ma wpływ na codzienne funkcjonowanie. Nagradzane są najlepsze biura projektowe za dynamizm, dopasowanie do potrzeb inwestora i elastyczną formę pracy.

 

nagroda pascal

Fot. Stowarzyszenie Polska Wentylacja, stock.adobe.com/Radoslaw Maciejewski

 

Nagroda PASCAL – zasady zgłaszania projektów

Do nagrody można zgłaszać obiekty nowo wznoszone i modernizowane z zakresu budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego, przemysłowego, użyteczności publicznej i inne. Budynki mogą mieć dowolną kubaturę i przeznaczenie. Muszą być wybudowane na terenie Polski. Powinny być oddane do użytkowania w 2020 lub 2021 r.

 

Projekt może zgłosić działające w Polsce biuro projektowe, biuro architektoniczne, inwestor, generalny wykonawca, organizacja branżowa lub inna osoba fizyczna uczestnicząca w procesie inwestycyjnym, za zgodą projektanta instalacji. Zgłoszenia mogą dokonać także członkowie i pracownicy Stowarzyszenia Polska Wentylacja oraz Członkowie wspierający SPW. Każdy może zgłosić maksymalnie 3 obiekty.

 

Kwestionariusz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie http://nagrodapascal.pl/

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17.12.2021 r.

Zgłoszenia można przesyłać na adres pascal@wentylacja.org.pl

Uroczyste ogłoszenie laureatów nastąpi w marcu 2022 r.

Organizator: Stowarzyszenie Polska Wentylacja

 

Sprawdź:  Laureaci tytułu Kreator Budownictwa Roku 2021

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.