Mirabelki 5 – nowe osiedle w Warszawie

10.07.2024

Mirabelki 5 to jeden dwukondygnacyjny budynek, w którym znajdą się 93 mieszkania. Na osiedlu zaplanowano dużo zieleni.

 

Mirabelki 5

 

Przy ulicy Mirabelki 5 na warszawskiej Białołęce rozpocznie się we wrześniu 2024 r. realizacja najnowszej inwestycji mieszkaniowej stołecznej spółki generalnego wykonawstwa Totalbud SA. Firma po raz kolejny wystąpi w podwójnej roli generalnego wykonawcy i dewelopera.

Osiedle Mirabelki 5 stanowi kameralny, dwupiętrowy budynek o kilku połączonych segmentach rozrysowanych na planie nieco przypominającym kształtem literę omega. W obiekcie znajdą się 93 lokale o powierzchni od 26 do 80 m². Będą to mieszkania 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe. Na osiedlu zaprojektowano przestronny garaż podziemny, strefę dla dzieci i energooszczędne rozwiązania fotowoltaiczne do oświetlania części wspólnych.

 

Mirabelki 5

 

Mieszkania będą mogły być oddawane albo w tzw. stanie deweloperskim, albo też deweloper zaproponuje współpracę z wybranymi architektami wnętrz.

Na terenie osiedla powstanie bogate w zieleń patio, natomiast od strony ulicy Bohuna zostanie utworzona strefa z pergolami.

– Na osiedlu Mirabelki 5 zadbaliśmy o szeroki pas zieleni wokół obrysu obiektu. Na całym tym pasie posadzimy pięknie kwitnące wiśnie, a to jest tylko początek dużych terenów zielonych, jakimi będą się cieszyć nabywcy mieszkań w tym osiedlu – dodaje Aleksander Pałka, pełnomocnik ds. inwestycji firmy Totalbud Development.

 

Mirabelki 5

 

Ponadto w zasięgu turystyki pieszej i rowerowej mieszkańcy przyszłej inwestycji Totalbudu Development będą mieli: 3 km na północny zachód od osiedla kompleks leśny Białołęki Dworskiej, 3 km na północny wschód rezerwaty przyrody Puszcza Słupecka i Łęgi Czarnej Strugi, 5,5 km na wschód od osiedla rezerwat przyrody Horowe Bagno.

Osiedle zaprojektowała pracownia architektoniczna Bujnowski Architekci.

 

Źródło: Totalbud SA

 

Czytaj także:

Neo Praga – nowe osiedle w Warszawie

AFI Home Metro Park w Warszawie – mieszkania na wynajem

NU Warszawa Wola – II etap

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in