Kreator Budownictwa Roku 2021

25.10.2021

Już w listopadzie poznamy laureatów prestiżowego projektu Kreator Budownictwa Roku. 18 listopada 2021 r. po raz 11. zostaną przyznane te zaszczytne tytuły. Uroczysta gala odbędzie się w siedzibie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa w zabytkowym obiekcie przy ulicy Kujawskiej 1 w Warszawie.

 

 

Tegoroczną uroczystość otworzy prof. Zbigniew Kledyński, prezes PIIB. Gośćmi honorowymi na gali będą: Dorota Cabańska, p.o. Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, oraz Adam Baryłka, dyrektor Departamentu Architektury, Budownictwa i Geodezji w Ministerstwie Rozwoju i Technologii.

 

Wydarzenie w tym roku poprowadzi dla Państwa Odeta Moro, dziennikarka i prezenterka radiowa oraz telewizyjna. Znana z takich programów, jak „Pytanie na śniadanie” w TVP2, „Kawa czy herbata” w TVP1 oraz „Apetyt na zdrowie” w TVN Meteo Active. Aktualnie prowadząca programy „Onet Rano”, „Pasja w Podróży” oraz współprowadząca audycję „Złote przeboje”.

 

Patronami honorowymi projektu Kreator Budownictwa Roku są Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Polska Izba Inżynierów Budownictwa oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Patronem medialnym wydarzenia jest ogólnopolski dziennik „Rzeczpospolita”, w którym zostanie zamieszczony okolicznościowy, czterostronicowy dodatek z informacjami o projekcie i wyróżnionych laureatach. Organizator – Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa jak co roku zadbał, by podczas uroczystości nie zabrakło dodatkowych niespodzianek. Podczas gali wśród laureatów zostaną wylosowane 3 podwójne, siedmiodniowe wycieczki do Turcji, ufundowane przez Partnera projektu – biuro podróży Premio Travel. Partner biznesowy tegorocznej edycji projektu – Pieniny Spa Resort wręczy laureatom 2 podwójne vouchery, które są zaproszeniem do weekendowego pobytu w Modrzewie Park Hotel 5* w Szczawnicy.

 

 

Kreator Budownictwa Roku 2021

Fot. Siedziba Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa – miejsce tegorocznej gali

 

Zobacz też:

Kreator Budownictwa Roku 2020

Kreator Budownictwa Roku 2019

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.