KREATOR BUDOWNICTWA ROKU 2020 – RELACJA WIDEO

02.12.2020

Tytuły Kreator Budownictwa Roku 2020 zostały przyznane!

 

W dniu 19 listopada 2020 r. odbyła się X edycja projektu, podczas której zostały wyróżnione osoby i firmy, a także w tym roku po raz pierwszy – produkty i inwestycje firm. Jubileuszowe wydarzenie miało początkowo wyglądać zupełnie inaczej, jednak w związku z obostrzeniami związanymi z pandemią odbyło się tylko online.

 

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wideorelacji, a także filmu z transmisji nadania tytułów na kanale Youtube.

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami laureatów tytułu, które są zamieszczone na stronie https://kreatorbudownictwaroku.pl/laureaci, natomiast e-wydanie publikacji Kreator Budownictwa Roku jest dostępne na www.inzynierbudownictwa.pl/sklep.

 

W tym dniu po raz 10. Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa nadało tytuły Kreator Budownictwa Roku prekursorom branży budowlanej. W ten sposób chce nie tylko promować dobre praktyki, ale motywować firmy do kolejnych działań, kształtujących pozytywnie rynek budowlany. Wydawnictwo jako organizator tego projektu wyróżnia osoby i firmy, które wyróżniają się kreatywnością i pasją tworzenia, mogą stanowić wzór etycznego postępowania.

 

Jubileuszową X edycję  poprowadziła znana dziennikarka i prezenterka Agnieszka Hyży. Projekt Kreator Budownictwa Roku odbywał się pod patronatem honorowym i z udziałem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, a biuro podróży Premio Travel , fundator wycieczek do Turcji, jest Partnerem Projektu.

 

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.