Kraft w Łodzi – II etap osiedla

23.06.2021

Ruszyła budowa II etapu osiedla Kraft w Łodzi. 88 mieszkań zostanie oddanych do użytku w 2023 r.

 

Kraft

 

Deweloper Trei Real Estate Poland rozpoczął budowę II etapu kameralnego osiedla Kraft przy ul. Traktorowej 50 w Łodzi. W ramach inwestycji powstanie pięciopiętrowy budynek usytuowany w dzielnicy Bałuty, tuż przy granicy z zielonym Polesiem. Będzie w nim 88 mieszkań. W sprzedaży znalazły się lokale od 1- do 4-pokojowych o metrażach od 28 do 107 m². Przestrzenie wypoczynkowe znajdą się w każdym z mieszkań osiedla Kraft i będą liczyć nawet do 100 m² powierzchni. W ramach inwestycji powstaną 82 miejsca w parkingu podziemnym oraz patio z placem zabaw. Zaplanowano także naziemne miejsca parkingowe dla gości.

Łódzkie osiedle wyróżnia się minimalistyczną bryłą, z fasadą w odcieniach bieli i antracytu. Mimo zielonego charakteru oraz bliskości parków oraz skwerów, inwestycja znajduje się niedaleko tętniącego życiem miasta.

 

Kraft

 

Generalnym wykonawcą II etapu osiedla Kraft jest firma Spec Bau Polska. Planowany termin oddania do użytkowania tej fazy projektu przypada na IV kwartał 2022 r. Natomiast pierwsi mieszkańcy wprowadzą się na osiedle na początku 2023 r.

Oprócz inwestycji Kraft w Łodzi, Trei Real Estate Poland realizuje równolegle projekt mieszkaniowy we Wrocławiu przy ul. Bacciarellego 54.

 

Przeczytaj też:

Ażurowa kamienica przy Piotrkowskiej w Łodzi

Mieszkania na wynajem – rusza inwestycja Tuwima 64 w Łodzi

Domy na Pszennej w Łodzi z wiechą

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in