Konkurs dla Młodych Profesjonalistów

24.08.2021

Krajowy Konkurs dla Młodych Profesjonalistów odbywa się już po raz 5. Zgłoszenia można przesyłać do 31 października 2021 r.

 

Konkurs dla Młodych Profesjonalistów

 

Krajowy Konkurs dla Młodych Profesjonalistów jest organizowany przez Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców (SIDiR). Jego celem jest wyróżnienie przyszłych liderów branży oraz promocja zawodu inżyniera konsultanta. Do udziału zaproszeni są wszyscy młodzi profesjonaliści, czyli osoby aktywne zawodowo, w wieku nieprzekraczającym 40 lat (w 2021 r.); członkostwo w SIDiR nie jest wymagane. Krajowy Konkurs dla Młodych Profesjonalistów przewidziany jest dla osób, które wniosły ciekawy wkład w projekt, nad którym pracowały lub aktualnie pracują, w zakresie swojej specjalności.

Nadesłane prace zostaną ocenione przez kapitułę konkursową składającą się z wybitnych polskich inżynierów, inżynierów konsultantów i naukowców.

Zwycięskie projekty będą mieć zagwarantowany udział w przyszłorocznej edycji międzynarodowego konkursu EFCA Future Leaders Competition 2022.

Zgłoszenia można przesyłać do 31 października 2021 r. Wyniki podane zostaną 30 listopada br. na: sidir.pl

Patronem honorowym konkursu jest Polska Izba Inżynierów Budownictwa, a patronem wspierającym – PZITB.

 

 

Przeczytaj też:

Projektowanie balkonów – wymogi techniczne

Cyfrowe projektowanie systemów odwodnień

Projektowanie układów kratowych hal z kształtowników zamkniętych

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.