Konferencja „Zamówienia publiczne w orzecznictwie i prawie”

21.10.2010

Konferencja odbędzie się 18-19 listopada 2010 r. w hotelu Jan III Sobieski, pl. Artura Zawiszy 1, Warszawa.

Tematem przewodnim konferencji SIDiR zatytułowanej „Zamówienia publiczne w orzecznictwie i prawie” są problemy prawne związane z realizacją inwestycji budowlanych w procedurze zamówień publicznych rozważane z punktu widzenia różnych podmiotów zaangażowanych w ten proces.

Prelegenci poddają analizie poszczególne elementy składowe prawnej strony procesu inwestycyjnego od prawa zamówień publicznych poprzez  różne formuły warunków kontraktowych FIDIC i ich relacje do prawa polskiego, omawiają warunki zgodności z prawem postępowania w udzielaniu zamówień publicznych, krajowe i europejskie orzecznictwo w tej kwestii, a wreszcie różne tryby rozwiązywania sporów powstających na gruncie umów o roboty budowlane.

Więcej na http://sidir.pl/konferencja-zpwoip.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.