KONFERENCJA Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Online 4.02.2021 r.

26.01.2021

Dekarstwo. Przeszłość, Teraźniejszość, Przyszłość. Edukacja drogą do sukcesu. To temat konferencji Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Termin: 4 lutego 2021 roku.

 

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy wraz z Międzynarodowymi Targami Budownictwa i Architektury BUDMA zaprasza na konferencję, która odbędzie się w formule online 4 lutego 2021 roku. Start: godzina 11:00. Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.

 

KONFERENCJA Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy

 

Głównym celem konferencji jest stworzenie platformy do rozmów na temat przyszłości edukacji branżowej w Polsce, potrzeby tworzenia publikacji merytorycznych, takich jak „Wytyczne dekarskie” oraz popularyzacja technologii ułatwiających wykonanie prac na dachu.

 

Ciekawy program merytoryczny zapewnią panele dyskusyjne z udziałem ekspertów, partnerów Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy oraz przedstawicieli Organizacji Branżowych, które skupiać się będą na aktualnym stanie, zmianach i zadaniach dla branży dekarskiej na najbliższe lata. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Bogdan Kalinowski – Prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, Piotr Bartosiak – Dyrektor DSKKZ Ministerstwa Edukacji i Nauki, Stefan Wiluś – Wiceprezes i Orzecznik techniczny PSD, Krzysztof Patoka – Współautor „Wytycznych dekarskich”, Ryszard Piwowski – Wiceprezes PSD i nauczyciel zawodu Dekarz, Magdalena Popielewska – dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy, Artur Falkowski – multimedalista Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy, a także Jan Grycuk i Jan Olizarowicz – twórcy wyjątkowych narzędzi dekarskich i ciesielskich. Priorytetem jest merytoryczna dyskusja na temat najważniejszych kwestii związanych z zawodem dekarz i branżą dachową.

 

W programie konferencji:

  • Podsumowanie działalności Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy w roku 2020.
  • Problemy branży dekarskiej z pracownikami.
  • Metody przygotowywania młodych rzemieślników do pracy w zawodzie.
  • Kształcenie młodych dekarzy w systemie szkolnym i pozaszkolnym.
  • Nowe perspektywy związane z tworzonym zawodem technika dekarstwa.
  • Elementy podstawy programowej dla szkoły branżowej II stopnia i technikum dekarskiego.
  • Wytyczne Dekarskie w praktyce. Jak z nich korzystać w codziennej pracy?
  • Technologie usprawniające codzienną pracę dekarzy. Programy komputerowe do prac dekarskich.
  • Przymiary i szablony dekarskie – czyli jak ułatwić sobie wykonywanie prac manualnych?

 

Do udziału w wydarzeniu organizatorzy szczególnie zapraszają: dekarzy, cieśli, blacharzy, producentów materiałów budowlanych, dystrybutorów materiałów dachowych, deweloperów, inwestorów, przedstawicieli administracji publicznej i szkolnictwa oraz uczniów szkół branżowych.

 

BEZPŁATNA REJESTRACJA: https://live.dekarz.com.pl/

 

Sprawdź też:

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in