Konferencja Infrastruktura Polska

19.12.2016

VIII edycja konferencji „Infrastruktura Polska”, organizowana przez Executive Club, odbędzie się 8 lutego 2017 r. w hotelu The Westin w Warszawie.

Wśród gości specjalnych wydarzenia będą Geoff Haley, założyciel i dyrektor generalny International Project Finance Association, Włodzimierz Szymczak, były prezes Europejskiej Rady Inżynierów Budownictwa oraz Michał Olszewski, zastępca Prezydenta m.st. Warszawy. Partnerami tegorocznej edycji są spółki, takie jak Metro Warszawskie, Budimex czy Strabag.

W tym roku konferencja skupi się na zagadnieniach dotyczących utrzymania ukończonych inwestycji, zamówieniach publicznych oraz rozbudowie infrastruktury w stolicy. Dyskutanci, wśród których znajdą się przedstawiciele inwestorów, wykonawców i administracji rządowej, ocenią szanse szybszej realizacji zobowiązań Polski na domknięcie dróg szybkiego ruchu oraz odpowiedzą na pytanie, co dalej z polskim kolejnictwem. Tradycyjnie w trakcie konferencji będzie również podsumowanie minionego roku w infrastrukturze oraz ocenione zostaną efekty współpracy sektora publicznego i prywatnego.

 

 

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala wręczenia „Diamentów Polskiej Infrastruktury” pod patronatem Stowarzyszenia Polski Kongres Drogowy. Już po raz drugi przyznane zostaną nagrody za szczególne osiągnięcia w branży dla spółek i liderów infrastruktury na rynku polskim. Grono autorytetów sektora skupione w Kapitule Konkursowej wyłoni laureatów w 8 kategoriach.

Patronat: Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Pracodawców Budownictwa, The International Project Finance Association, Europejska Rada Inżynierów Budownictwa

 

Rejestracja na wydarzenie i zgłoszenia konkursowe już otwarte. Więcej szczegółów na stronie internetowej organizatora www.executive-club.com.pl.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in