Konferencja Infrastruktura Polska i Budownictwo – nowa era budownictwa okiem praktyków

18.02.2020

XI edycja konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo” organizowana przez Executive Club odbędzie się 3 marca w hotelu The Westin Warsaw.

 

 

Zaproszeni eksperci przybliżą najbardziej aktualne zagadnienia obu branż podczas całodniowej serii debat, podzielonych na cztery tematyczne panele dyskusyjne. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wieczorna gala rozdania statuetek „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa” dla najbardziej wyróżniających się podmiotów w branżach.

Konferencja „Infrastruktura Polska i Budownictwo” od 11 lat cieszy się uznaniem środowiska branżowego. Poprzez aktywną kooperację autorytetów biznesowych i naukowych organizatorzy chcą wywołać żywą debatę o kondycji polskiego budownictwa i infrastruktury. Wierzą, że dyskusja panelowa autorytetów branżowych zainspiruje gości do wdrażania przełomowych rozwiązań oraz doda odwagi w podejmowaniu innowacyjnych działań. Tegoroczna edycja będzie okazją do dyskusji na tematy takie, jak: przyszłość inwestycji infrastrukturalnych w perspektywie unijnej 2021–2027, kierunki transformacji cyfrowej w kolei 4.0, działania firm z sektora budowlanego na rzecz zmniejszenia oddziaływania na środowisko. Podsumujemy także miniony rok w infrastrukturze i budownictwie, w tym efekty współpracy sektora publicznego oraz prywatnego.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: Libor Lochman – dyrektor zarządzający Wspólnoty Kolei Europejskich oraz Zarządców Infrastruktury Kolejowej (CER) oraz przedstawiciel Międzynarodowej Federacji Inżynierów Konsultantów, FIDIC.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala wręczenia statuetek „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”. W jej trakcie grono autorytetów sektora skupione w Kapitule Konkursowej wyłoni laureatów, którzy w sposób szczególny wyróżnili się na tle branży w ośmiu konkursowych kategoriach.

 

Więcej szczegółów na executive-club.com.pl lub pod numerem telefonu +48 510 105 474.

 

 

Czytaj także: Rozdano Diamenty Infrastruktury i Budownictwa 2019

Forum Gospodarcze Budownictwa Build4Future

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.