III etap Osiedla Łomianki w budowie

12.08.2020

Trwa budowa III etapu Osiedla Łomianki w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Deweloper zastosował tu rozwiązania smart, a wybrane mieszkania wyposażył w antresole i tarasy.

 

 

III etap Osiedla Łomianki pod Warszawą obejmie mieszkania o powierzchni od 36 do 102 m². Kameralne i ekologiczne osiedle powstaje w bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego, pół godziny do centrum Warszawy i 15 minut do stacji metra Młociny.

Doświetlenie lokali zapewniają okna typu portfenetr. Mieszkania na parterze będą mieć ogródki, a zlokalizowane powyżej – balkony. Na ostatnim, trzecim piętrze znajdą się szerokie tarasy, gdzie usytuowano przestronne mieszkania z antresolami do własnej aranżacji. Udogodnieniem będą też ciche windy oraz przypisane miejsca parkingowe. Zielone i rozległe tereny rekreacyjne, a także plac zbaw dla najmłodszych mieszkańców zajmą centralną część osiedla.

 

 

Na całym osiedlu zastosowany zostanie kompleksowy pakiet inteligentnych i ekologicznych rozwiązań, składający się z systemu ARIA Eco Smart (sterowanie instalacjami wewnętrznymi każdego lokalu), paneli fotowoltaicznych (umożliwiające znacząco obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej części wspólnych) oraz w wybranych miejscach – punktów ładowania samochodów elektrycznych.

Budowa III etapu Osiedla Łomianki została zainaugurowana przez dewelopera – ARIĘ Development w IV kwartale 2019 r., a przekazanie kluczy zaplanowano na II połowę 2021 r. Cena za m² wynosi od 5275 do 7200 zł.

 

Czytaj także: III etap Nordic Mokotów w Warszawie gotowy

Rządowy pakiet mieszkaniowy – szczegóły

Stalowa 39 w Warszawie gotowa

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.