Galeria Neptun: wkrótce otwarcie

30.03.2015

25 kwietnia br. otworzy się w Starogardzie Gdańskim pierwsza prawdziwa galeria handlowa. W budynku trwają ostatnie prace wykończeniowe. W najbliższych dniach z pracami wejdą kolejni najemcy.

Galeria Neptun powstaje na terenach po byłej fabryce obuwia „Neptun” zlokalizowanej w samym centrum miasta, przy skrzyz?owaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II. Fabryka „Neptun” zakończyła swoją długoletnią działalność prawie dwadzieścia lat temu. Od tego czasu jej teren podlegał postępującej degradacji. Dzięki inwestorowi centrum handlowego to miejsce odżyje na nowo, a historia starej fabryki zostanie upamiętniona we wnętrzu nowo powstającego budynku.

Galeria Neptun będzie pierwszym obiektem tego typu w regionie Kociewia, łączącym funkcje: zakupowa?, wypoczynkowa?, rozrywkowa? i gastronomiczna?. To nowoczesny trzypoziomowy obiekt handlowy. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie 25 000 m², na której pomieści się ła?cznie około 100 najemców. Na parkingu podziemnym zmieści się ponad 600 samochodów.

Deweloperem jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. Generalnym wykonawca? – firma Dekpol Sp. z o.o. Galeria? Neptun zarza?dza Savills sp. z o.o., natomiast działaniami w zakresie komercjalizacji kieruje Cushmann& Wakefield Polska sp. z o.o.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in