Galeria Modlińska – nowy park handlowy w Warszawie

03.07.2020

Galeria Modlińska powstanie przy ulicy Starowiślnej. To dobrze skomunikowana okolica, w sąsiedztwie wielorodzinnej zabudowy mieszkaniowej.

 

Celem inwestora jest stworzenie miejsca, w którym klienci będą mogli zrobić szybkie i wygodne zakupy w sklepach z możliwie najbardziej atrakcyjną i różnorodną ofertą. Inwestor (Galeria M sp. z o.o.) podpisał już pierwsze umowy – z marketem spożywczym ALDI oraz z siecią PEPCO, a z kolejnymi najemcami sieciowymi prowadzi rozmowy. W obiekcie zaplanowano kilkanaście sklepów i punktów usługowych. Otwarcie centrum zaplanowano na II kwartał 2021 roku.

 

Park handlowy Galeria Modlińska w pierwszym etapie budowy zajmie powierzchnię 3 tysiące m2 GLA. Dla klientów przewidziano ponad 100 miejsc parkingowych zlokalizowanych bezpośrednio przy budynku.

 

Intencją inwestora jest stworzenie w doskonale skomunikowanej lokalizacji nowoczesnego obiektu o charakterze handlowo – usługowym, który będzie głównym miejscem zakupowym dla mieszkańców osiedli skupionych pomiędzy ul. Modlińską a kanałem Żerańskim. To rejon dzielnicy Białołęka, w którym powstało już kilka tysięcy mieszkań. Park handlowy być może stanie się też miejscem codziennych zakupów dla mieszkańców sąsiednich miejscowości (Jabłonna, Legionowo, Zegrze, Nieporęt), którzy codziennie jeżdżą ulicą Modlińską.

 

 

Galeria M sp. z o.o.

Zobacz też:

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.