Farba V33 Renowacja Tarasy & Elewacje

15.07.2016

V33 Polska wprowadza na rynek innowacyjny produkt, który łączy w sobie zalety farby, lakieru i nowoczesnej lazury.

Nowy produkt – Renowacja Tarasy & Elewacje nadaje się do ochrony i dekoracji drewna postarzałego oraz zaplamionego. Nowatorska formuła produktu sprawia, że sprawdzi się zarówno na powierzchniach poziomych, takich jak deski tarasowe i kratki podłogowe, ale również na elementach pionowych, ogrodzeniu, elewacji czy na altanach.

Produkt łączy zalety lakieru, lazury i oleju. Co szczególnie ważne, znajdzie on zastosowanie na drewnie, które wcześniej było olejowane. Renowacja Tarasy & Elewacje nadaje się do użycia na różnych gatunkach drewna. Preparat z powodzeniem można stosować na popularnych gatunkach europejskich oraz na z reguły bardziej tłustym drewnie egzotycznym. V33 oferuje sześć popularnych kolorów w matowym wykończeniu: tek, drewno egzotyczne, ciemny dąb, wenge, taupe i antracyt.

 

 

Aby uzyskać zadowalający efekt, drewno należy odpowiednio przygotować. Wszystkie drewniane powierzchnie powinno się starannie umyć, i co bardzo ważne, dokładnie usunąć ewentualne tłuste plamy. W przypadku drewna starego należy przeszlifować je papierem ściernym, tak by uzyskać w miarę gładką powierzchnię. Jeśli wcześniej stosowane były na powierzchni inne preparaty, powinno usunąć się łuszczące się stare warstwy szczotką i również przeszlifować je papierem ściernym. W przypadku drewna nowego producent zaleca, aby zabiegi pielęgnacyjne przeprowadzić minimum 3 miesiące od zainstalowania drewna w miejscu przeznaczenia. Przed pomalowaniem drewna egzotycznego warto jest przeprowadzić próbę. Sprawdzić, czy podłoże nadal jest tłuste nanosząc małą ilość wody na powierzchnię – jeśli drewno wchłania wodę, jest ono wystarczająco odtłuszczone i gotowe do pracy.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.