Drzwi zewnętrzne. Nowości 2019

03.06.2019

Drzwi zewnętrzne sterowane z dowolnego miejsca na świecie i otwieranie domu z użyciem czytnika linii papilarnych. Poznaj nowości producenta stolarki otworowej.

 

Marka WIŚNIOWSKI wciąż wprowadza na rynek unikalne rozwiązania, nowości i ulepszenia w ofercie stolarki dla domu. Co nowego przygotował producent w 2019 roku?

Energooszczędne drzwi zewnętrzne a ochrona środowiska

W nowoczesnym budownictwie dużą wagę przywiązuje się do efektywności energetycznej domów. Budynki energooszczędne i pasywne nie tylko pozwalają na znaczne oszczędności w domowym budżecie, ale również wywierają o wiele mniejszy wpływ na środowisko w wymiarze makro i mikro. W ten trend wpisują się produkty firmy WIŚNIOWSKI – drzwi i okna aluminiowe z nowej linii MB 104 Passive. Dzięki swoim parametrom i wysokiej jakości z powodzeniem mogą być stosowane w domach energooszczędnych i pasywnych. System ma certyfikat Passive House Institute Darmstadt.

 

Czytaj też: Jak ocieplić dom energooszczędny

Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania dla każdego

Żyjemy w czasach, w których nowoczesne technologie stały się czymś codziennym. Część
z nich to jednak wciąż jedynie gadżety, ciekawostki. Marka WIŚNIOWSKI dąży ku nowoczesności z zupełnie innymi zamiarami: wszystko, co innowacyjne musi być równocześnie funkcjonalne. W ofercie nie ma więc niepotrzebnych rozwiązań. Każde z nich tworzone jest tak, by gwarantowało komfort i bezpieczeństwo użytkownikom oraz czyniło codzienne życie łatwiejszym.

Drzwi zewnętrzne bez kluczy

Aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO to bestsellerowy produkt, który łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy i funkcjonalności. Gwarantują bezpieczeństwo, zwiększają komfort codziennego życia i dzięki szerokiej gamie wzorów umożliwiają perfekcyjne ich dopasowanie do stylu i designu budynku. WIŚNIOWSKI wprowadził wiosną 2019 roku zmiany, które znacząco zwiększyły możliwości personalizacji drzwi. Piętnaście premierowych wzorów to ukłon w stronę klientów, którzy szukają oryginalnych i nowoczesnych elementów dla swojego domu.

W drzwiach CREO pojawiły się też nowe ułatwienia. Czytnik technologii RFDI (który jest dostępny również w drzwiach DECO), smartTouch zintegrowany z uchwytem ze stali nierdzewnej oraz dwukanałowy czytnik linii papilarnych z funkcją „GOŚĆ”– to rozwiązania ułatwiające kontrolę nad wejściem do domu. Dzięki nim można na dobre zrezygnować z tradycyjnych kluczy.

Zdalna kontrola nad drzwiami zewnętrznymi

Podobną funkcję pełni wkładka DoorLock. To nowoczesne oraz łatwe w montażu rozwiązanie firmy Somfy, umożliwiające sterowanie drzwiami wejściowymi z każdego miejsca i w dowolnym czasie. Produkt dedykowany jest do aluminiowych drzwi zewnętrznych CREO marki WIŚNIOWSKI (w wersji otwieranej do wewnątrz). Istnieje możliwość użycia jej również w drzwiach ECO Tech z jedno- oraz trzypunktowym zamkiem automatycznym.

 

 

Dzięki wkładce DoorLock wystarczy smartfon i dostęp do sieci, by zdalnie otworzyć drzwi zewnętrze, np. w momencie, gdy dzieci wracają ze szkoły. To pomocna funkcja również w przypadku, gdy przed domem czekają goście, a my stoimy w korku. 

Drzwi zewnętrzne o atrakcyjnym wyglądzie

W nowych wzorach drzwi CREO pojawia się możliwość wyboru szyb wpuszczanych bez konieczności stosowania wokół nich aplikacji ze stali nierdzewnej. Przeszklenia mogą być w wersji obustronnej Stopsol/Stopsol, co pozwala osiągnąć efekt przezierności. Dostępne są też różne warianty zastosowania aplikacji zlicowanych z panelem drzwi w kolorze ze stali nierdzewnej, DECOR, RAL, mat strukturze standard lub Home Inclusive 2.0 oraz w anodzie czarnej i okleinach. Do oferty dodane zostały również nowe uchwyty m.in. wpuszczane i wykonane z carbonu. Podobne zmiany zostały wprowadzone przy aluminiowych drzwiach zewnętrznych DECO. Ich oferta została uzupełniona o nowe kolory oraz o premierowy wzór o numerze 130.

Drzwi ECO Tech to kolejna nowość w ofercie drzwi technicznych w wersji jednoskrzydłowej. Stanowią one uzupełnienie bogatej oferty drzwi płaszczowych. Wykonane są z najwyższej jakości malowanej proszkowo blachy. Ich wnętrze zostało wypełnione wełną mineralną. Drzwi ECO Tech dostępne są w ofercie w wersji pełnej, przeszklonej z bogatą ofertą wyposażenia dodatkowego.

 

Zobacz też: Brama segmentowa MakroPro 2.0

 

Wiśniowski

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in