Biurowiec West Gate z pozwoleniem na użytkowanie

11.05.2015

West Gate, biurowiec zrealizowany przez Echo Investment we Wrocławiu, otrzymał pozwolenie na użytkowanie.

Realizacja inwestycji rozpoczęła się jesienią 2013 r. W lutym br. West Gate otrzymał certyfikat BREEAM Excellent. Ocena budynku zakończyła się wysokim wynikiem na poziomie 72,8%. Wśród ocenianych elementów znalazły się m.in. efektywność energetyczna, zastosowane materiały, zdrowe środowisko do pracy czy też gospodarka odpadami.

 

 

West Gate to nowoczesny budynek klasy A oferujący 16 200 m² powierzchni biurowej. Inwestycja zlokalizowana jest przy Lotniczej na skrzyżowaniu z ul. Na Ostatnim Groszu i Legnicką. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Arcad z Kielc. Budynek składa się z sześciu kondygnacji nadziemnych (biura) i dwóch podziemnych (parking). Zaprojektowany jest w formie zwartej bryły w kształcie litery „L”. Na elewacji dominują duże przeszklone powierzchnie, dzięki którym biura są optymalnie doświetlone. Biurowiec wyposażony jest w system kontroli dostępu, szybkie i ciche windy, energooszczędną klimatyzację i wentylację, system kontroli wilgotności powietrza, podwieszane sufity i podnoszone podłogi, przyjazny środowisku system oświetlenia. Zaprojektowano także stojaki rowerowe, szatnie i prysznice dla rowerzystów. Użytkownicy West Gate mają do dyspozycji kantynę i miejsca wypoczynku na świeżym powietrzu.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.