BIM4industry 2023

16.10.2023

BIM4industry to niepowtarzalna okazja do spotkania i dialogu dla wszystkich zaangażowanych w rewolucyjne zastosowanie technologii BIM w przemyśle.

 

BIM4industry 2023

 

Konferencja BIM4industry 2023 to jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce. Jest płaszczyzną, na której przedstawiciele różnych środowisk mają możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami oraz tworzenia inspirujących powiązań wokół wspólnej idei.

Rewolucja „Przemysł 4.0” powoduje, że budownictwo konsekwentnie dostosowuje się do bardziej rozwiniętych cyfrowo gałęzi przemysłu. To zmienia nie tylko sposób projektowania i budowy, lecz także późniejszego użytkowania oraz zarządzania obiektami.

II edycja konferencji BIM4industry odbędzie się 5 grudnia 2023 r. W jej trakcie, w towarzystwie ekspertów, prześledzony zostanie cały proces inwestycyjny (od planowania, poprzez projektowanie i realizację, aż po utrzymanie inwestycji) przy wykorzystaniu zaawansowanej metodyki BIM, tak aby każdy uczestnik wydarzenia mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Podobnie jak ostatnio, wydarzenie organizowane jest w formule online. Udział w nim jest bezpłatny – wystarczy dokonać rejestracji na: www.bim4industry.pl

 

 

Przeczytaj też:

BIM Revolution

Georeferencja modeli BIM

Wymagania wymiany informacji w BIM

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.