BIM Meetup Wrocław – BIM na budowie

25.05.2022

BIM Meetup Wrocław – BIM na budowie to wydarzenie zorganizowane we Wrocławiu w celu wymiany doświadczeń i dyskutowania problemów związanych z metodyką.

 

BIM Meetup Wrocław

 

Wrocławska społeczność BIM organizuje spotkania, by wymieniać się doświadczeniem i nawiązywać bezpośrednie znajomości. Następny BIM Meetup Wrocław odbędzie się 2 czerwca 2022 r. pod hasłem przewodnim „BIM na budowie”. Udział jest bezpłatny.

Podczas wydarzenia planowane są prezentacje praktyków opisujące konkretne przykłady z lokalnego rynku, wszystko podane w bezpośredni sposób z opisem problemów występujących w trakcie realizacji i wyciągniętych z nich wniosków. Prelegenci byli w swojej karierze związani z firmami, takimi jak PM Group, Skanska, Takenaka, Mercury i Scan 3D.

Zaprezentowane zostanie porównanie wykorzystania BIM-u na trzech lokalnych budowach u różnych generalnych wykonawców, skanowanie gotowego obiektu do modelu powykonawczego powiązane z platformą Dalux, strategia projektowania i tworzenia modeli BIM przy wyposażaniu nowych oraz istniejących szpitali w specjalistyczny sprzęt medyczny.

W trakcie spotkania publiczność zadaje pytania na bieżąco za pomocą aplikacji, głosując, decyduje też o terminie i temacie kolejnego spotkania.

Podczas panelu dyskusyjnego usłyszymy porady prelegentów, jak planować swój rozwój zawodowy z uwzględnieniem BIM.

Organizator ma nadzieję, że zrzeszenie lokalnej społeczności pozwoli przełamać hermetyczny charakter rynku, ułatwi bezpośrednią wymianę wiedzy oraz nawiązanie nowych znajomości towarzyskich i kontaktów biznesowych.

 

BIM Meetup Wrocław

 

BIM Meetup Wrocław – BIM na budowie odbędzie się w Barbarze, ul. Świdnicka 8B, Wrocław.

Więcej na temat wydarzenia: www.linkedin.com/company/bim-meetup-wroclaw

facebook.com/events/s/bim-meetup-wroc%C5%82aw-2-bim-na-bu/403556484966960/

Bezpłatne wejściówki: app.evenea.pl/event/bimmeetupwroclaw2/

 

 

Przeczytaj też:

BIM i jego wdrażanie w Polsce

Projektowanie w BIM – dlaczego warto?

Metodyka BIM i cyfryzacja budownictwa

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in