BIM Meetup Wrocław #3 – Wdrożenie BIM w firmie

05.10.2022

Kolejny już BIM Meetup Wrocław #3 będzie mieć miejsce 18 października 2022 r.

 

BIM Meetup Wrocław #3

 

BIM Meetup Wrocław #3 odbędzie się pod hasłem przewodnim: „Wdrożenie BIM w firmie”. Wrocławska społeczność BIM organizuje spotkania, by wymieniać się doświadczeniem i nawiązywać bezpośrednie znajomości. Planowane są prezentacje praktyków opisujące konkretne przykłady z lokalnego rynku, wszystko podane w bezpośredni sposób, z opisem problemów i wyciągniętych z nich wniosków. Prelegenci byli w swojej karierze związani z takimi firmami jak Śródka Studio, Mostostal, Fort Polska, EPR.

Usłyszymy o wdrożeniach w dużych międzynarodowych organizacjach oraz jednobranżowych lokalnych biurach, poprawie efektywności komunikacji i procesów, sukcesach i porażkach oraz perspektywie firmy szkoleniowej z 20-letnim doświadczeniem.

 

BIM Meetup Wrocław #3

BIM Meetup Wrocław #2

 

W trakcie BIM Meetup Wrocław #3 publiczność będzie zadawać pytania na bieżąco za pomocą aplikacji, głosując, zdecyduje też o terminie i temacie kolejnego spotkania.

Organizator uważa, że zrzeszenie lokalnej społeczności pozwoli przełamać hermetyczny charakter rynku, ułatwi bezpośrednią wymianę wiedzy oraz nawiązanie nowych znajomości towarzyskich i kontaktów biznesowych.

Spotkanie odbędzie się 18 października 2022 r. w godzinach 18:00–20:30 w ibis Styles Centrum, sala A, pl. Konstytucji 3 Maja 3 we Wrocławiu.

Więcej na:

app.evenea.pl/event/bimmeetupwroclaw3/

LinkedIn: www.linkedin.com/company/bim-meetup-wroclaw

FB: www.facebook.com/BIMMeetup

 

 

Czytaj także:

BIM Meetup Wrocław – BIM na budowie

BIM i jego wdrażanie w Polsce

Projektowanie w BIM – dlaczego warto?

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in