Żurawie na Zlotej

14.02.2011

W stolicy rozpoczęły się znowu prace przy wznoszeniu luksusowego wieżowca przy ul. Złotej 44, na budowie pojawiły się wielkie żurawie.
 

Budynek będzie miał prawie 200 m wysokości, 54 piętra i pomieści ponad 250 apartamentów. Autorem projektu jest światowej sławy architekt Daniel Libeskind.Ta warszawska inwestycja Orco Property Group była wstrzymana z powodu protestu okolicznych mieszkańców a teraz zostaje wznowiona.

Przy budowie prestiżowego gmachu będą pracowały trzy ogromne żurawie wieżowe Gastela. Pierwsze dwa żurawie już są zamontowane, trzeci pojawi się na budowie w najbliższym czasie.To jeden z największych kontraktów w historii firmy Gastel Żurawie.

Firma wzbogaciła się ostatnio także o pięć żurawi terenowych: jeden już pracuje na budowie Mostu Północnego, a dwa rozpoczną niebawem pracę przy realizacji obiektów mostowych na budowie autostrady A4 i autostrady A1 . Firmy budowlane bardzo często poszukują obecnie mobilnych żurawi terenowych, które wykorzystywane są przy budowie dróg i mostów.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.