Zmiana Dyrektora Generalnego Urzędu w GDDKiA

27.03.2009

Prezes Rady Ministrów Donald Tusk odwołał – z dniem 23 marca 2009 r. – pana Jarosława Mirończuka ze stanowiska Dyrektora Generalnego Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, dziękując mu za pracę na tym stanowisku i jednocześnie powołał na to stanowisko panią Joannę Nurkiewicz.

Joanna Nurkiewicz w GDDKiA pracuje od czerwca 2008 r, ostatnio na stanowisku dyrektora Biura Audytu Wewnętrznego i Kontroli, które współtworzyła. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz podyplomowych studiów z zarządzania środkami unijnymi Uniwersytetu Łódzkiego. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu czynności kontrolnych. Ukończyła aplikację kontrolerską NIK, dysponuje certyfikatem audytora wewnętrznego wydanego przez Ministra Finansów. Pracowała m.in. w Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Łodzi, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Najwyższej Izbie Kontroli, ostatnio na stanowisku doradcy prawnego.
 
Źródło: GDDKiA

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.