Złota Budowlana Marka Roku dla Braas

03.07.2019

Budowlana Marka Roku to wyróżnienia przyznawane markom z obszaru materiałów budowlanych. W 2019 roku nagrodzono producentów w 41 kategoriach dotyczących różnych etapów budowy.

 

Marka Braas już po raz czwarty została laureatem w kategorii „Pokrycia Dachowe Ciężkie” i otrzymała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2019.

 

 

Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja materiałów budowlanych produkowanych w Polsce. To jedyny w Polsce projekt badawczy w tej branży o niezależnym charakterze i zasięgu obejmującym kilkadziesiąt kategorii materiałów budowlanych. O przyznaniu nagród decydują wykonawcy, którzy jakość produktów oceniają na podstawie własnych doświadczeń i codziennej praktyki. Co ważne, podczas wyboru marek uczestnicy badania nie kierują się wcześniej przygotowaną listą kandydatów, lecz samodzielnie i spontanicznie wybierają i wskazują producentów w oparciu o trzy kryteria: częstotliwość stosowania marki, dostępność na rynku oraz relację jakości do ceny. Dla każdej kategorii produktowej niezależne badania realizowane są na reprezentatywnej próbie. Wspomnianym wyżej trzem kryteriom przypisuje się odpowiednie wagi, które zsumowane składają się na ostateczne wyniki rankingu. Dzięki temu ranking jest miarodajny i obiektywny i dla uczestników rynku budowlanego jest on nieocenionym źródłem zweryfikowanej informacji marketingowej, a inwestorów informuje o najlepszych produktach.

 

 

Tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku marka Braas otrzymała już po raz czwarty. Przedstawiciele producenta podkreślają znaczenie bezpośredniej współpracy z dekarzami, ich zaangażowanie i profesjonalizm. Dlatego też producent bardzo docenia nagrodę, ponieważ przyznawana jest ona właśnie przez wykonawców, którzy na co dzień używają produktów Braas.

 

Marka Braas rozpoznawalna jest przede wszystkim dzięki zaawansowanym technologicznie dachówkom betonowym i ceramicznym oraz wysokiej jakości akcesoriom, ale również dzięki zaangażowaniu w kształcenie i poszerzanie wiedzy wykonawców poprzez takie działania, jak np. Program Certyfikacji Dekarzy. Od niedawna w ofercie firmy można znaleźć również blachodachówki panelowe.

O produktach Braas:

Wentylacja przegrody dachowej
Papa Braas-BIT Premium SBS
Budujemy dach. Jak wybrać membranę?
Dachówka kształtowa Braas z kominkiem wentylacyjnym

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rankingu można znaleźć na stronie organizatora: www.rankingmarekbudowlanych.pl

 

Więcej informacji o produktach marki Braas na stronie: www.braas.pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.