Zaproszenie do rozmów o Stadionie Narodowym

24.10.2007

Same sławy znalazły się na  liście architektów z którymi Ministerstwo Sportu chce rozmawiać o zleceniu na zaprojektowanie Stadionu Narodowego.

Szwajcarska pracownia Herzog i De Meuron, firma HOK, Daniel Libeskind, polska pracownia Stefana Kuryłowicza – to tylko niektórzy z zaproszonych do rozmów.
Pomiędzy 5 a 10 listopada urzędnicy odbędą serię spotkań z architektami, którzy wyrażą zainteresowanie projektem. Jedna z pracowni zostanie zaproszona do dalszych negocjacji m. in. odnośnie kosztów. Ministerstwo założyło, że cena projektu nie przekroczy 10 mln euro. Jeżeli uda się dojść do porozumienia, w drugiej połowie listopada zostanie podpisana umowa, a w czerwcu – lipcu 2008 – ogłoszony konkurs na wykonawstwo. Planowany początek robót to wiosna 2009 roku.
 
Źródło: Metro

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.