XIX Zjazd Wielkopolskiej OIIB

17.06.2020

W Poznaniu od godz. 11.00 – 2 czerwca do godz. 11.00 – 4 czerwca br. odbywał się XIX Zjazd Sprawozdawczy Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, zgodnie z Regulaminem Zjazdu opracowanym przez PIIB.

 

Jerzy Stroński – przewodniczący rady WOIIB głosuje

 

W związku z pandemią COVID-19 XIX Zjazd Wielkopolskiej OIIB miał miejsce dzięki wykorzystaniu środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość – systemu informatycznego portalu PIIB.

Delegaci zostali wcześniej poinformowani przez biuro izby o formie i sposobie głosowania oraz składania wniosków zjazdowych. Na portalu PIIB, w katalogu Zjazd Okręgowy 2020 oprócz materiałów zjazdowych zamieszczono film „Otwarcie Zjazdu” z wystąpieniem Jerzego Strońskiego – przewodniczącego Okręgowej Rady, w którym zapraszał delegatów do aktywnego udziału w wydarzeniu.

Do uczestnictwa w zjeździe uprawnionych było 169 delegatów. Udział wzięło 164, z czego 163 zaangażowało się w głosowania. Frekwencja wyniosła 97,04%, w związku z czym zjazd uznano za prawomocny. Podjęto wszystkie 9 uchwał.

Po głosowaniu delegaci mogli zgłaszać swoje wnioski zjazdowe. System portalu PIIB zarejestrował i wygenerował w sumie 23 wnioski. Zostały one przekazane Komisji Uchwał i Wniosków, która przedstawi je Okręgowej Radzie WOIIB.

 

Mirosław Praszkowski

Zdjęcie autora

 

Czytaj także: XIX Zjazd Świętokrzyskiej OIIB

XIX Zjazd Lubuskiej OIIB

XIX Zjazd Podlaskiej OIIB

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.