Wykonawca stacji Targówek II linii metra

14.11.2016

Budner S.A. został generalnym wykonawcą budowy stacji C17 (Targówek ul. Ossowskiego/Pratulińska) z I etapu II linii metra w Warszawie.

Na zlecenie Miasta Stołecznego Warszawa spółka rozpoczęła prace 17 października br., a jej zakończenie zaplanowano na 20 maja 2017 r.

Budner S.A. będzie odpowiedzialny za wykonanie płyt: fundamentowej (wraz z izolacją) i pośredniej oraz rusztu belkowego na gruncie, stropowej na gruncie wraz z izolacją, wykonanie wykopów podstropowych wraz z odwodnieniem.

I etap realizacji odcinka wschodnio-północnego dotyczy szlaku rozpoczynającego się za stacją C15 (Dworzec Wileński) do torów odstawczych za stacją C18 (Trocka). Przy budowie stacji będzie pracować 120 osób.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.