Webinarium: Platforma tpCDE dla projektów infrastrukturalnych

11.06.2020

thinkproject zaprasza na webinarium dla przedstawicieli branży infrastrukturalnej. Zaprezentujemy w nim, w jaki sposób platforma tpCDE umożliwia cyfrowe zarządzanie projektami infrastrukturalnymi.

Szczegóły webinarium i możliwość rejestracji po kliknięciu w LINK
 

 

thinkproject jest europejskim liderem w dostarczaniu cyfrowych rozwiązań dla branży budowlanej. W trakcie naszej 20-letniej obecności na rynku zrealizowaliśmy ponad 10 tysięcy projektów. Nasze usługi i produkty dostarczamy przedsiębiorstwom działającym we wszystkich sektorach budownictwa na międzynarodowych rynkach.
 

Nasi klienci to zarówno inwestorzy publiczni jak i prywatni, generalni wykonawcy, biura projektowe/projektanci, inżynierowie kontraktu.
 

Obsługując tak szeroki zakres projektów i przedsiębiorstw zyskaliśmy nie tylko opinię dostawcy wyspecjalizowanych cyfrowych technologii, ale także miano eksperta i konsultanta.
 

Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowana kadra inżynierów, architektów i informatyków. Słuchamy naszych klientów i doradzamy im, jak za pomocą cyfrowych rozwiązań znacząco poprawić wydajność pojedynczych projektów oraz całych organizacji.
 

Po serii webinariów poświęconych rozwiązaniom thinkproject dla projektów kubaturowych, tym razem zaprezentujemy platformę tpCDE zaprojektowaną dla projektów infrastrukturalnych. Mamy pełną świadomość, że specyfika poszczególnych branż wymaga dostarczenia im odpowiednio dopasowanych rozwiązań.
Wiemy, że projekty infrastrukturalne charakteryzują się dużym stopniem skomplikowania, są wysokobudżetowe
i czasochłonne. Oznacza to, że potrzebują rozwiązań opartych na współpracy poszczególnych stron i zespołów,
i które będą w stanie zarządzać specyficznymi procesami oraz dużą ilością generowanych danych i informacji. Nasze cyfrowe technologie dają nam możliwość stworzenia takich rozwiązań, a te z kolei pomagają w realizacji wysokiej jakości projektu zakończonego w terminie i zgodnego z budżetem.

 

 

 

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in