WEBINAR Zielone dachy

22.06.2020

Stowarzyszenie DAFA zaprasza do udziału w szkoleniu online „Zielone dachy w aspekcie zmian klimatycznych”. Termin: 30.06.2020 r., godzina 11:00.

 

Webinar ma na celu promocję idei zielonego budownictwa na terenach zurbanizowanych i rozwój branży dachów zielonych. Obejmie tematykę dachów zielonych wskazując na ich walory ekologiczne i estetyczne oraz poprawne projektowanie i wykonanie, które pozwala na odtworzenie obszarów zieleni utraconych przez zabudowę terenu.

Uczestnicząc w szkoleniu WIRTUALNEJ AKADEMII DAFA:

  • uświadomisz sobie zalety dachów zielonych;
  • poznasz zasady odprowadzenia wody z dachu i zjawisko retencji;
  • odkryjesz charakterystykę dachu retencyjnego i technologię jego budowy;
  • dowiesz się czym jest miejski dach klimatyczny;
  • przekonasz się, że można zdobyć wyselekcjonowaną wiedzę bazującą na wytycznych DAFA dla dachów zielonych bez konieczności opuszczania miejsca pracy.

Zobacz też:

 

Szkolenie poprowadzi Paweł Kapelanowski – absolwent Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni. Od kilkunastu lat związany z branżą budowlaną. Od ponad 6 lat doradca techniczny w firmie GCL sp. z o.o., w której zrealizował m.in. kilkadziesiąt projektów związanych z dachami zielonymi. Uczestnicząc w pełnym procesie budowlanym pomaga zarówno projektantom w rozwiązywaniu nietypowych problemów jak i wykonawcom w zaimplementowaniu projektu w życie.

Jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu?
Prześlij zgłoszenie o treści WEBINAR 30.06 na adres: biuro@dafa.com.pl
 

DAFA

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in