W trosce o bezpieczeństwo

13.10.2011

Drzwi przeciwpożarowe to jeden z ważniejszych elementów bezpiecznego budynku. Warto zdecydować się na nie zarówno w publicznym biurowcu, jak i prywatnym lokalu.

Aktualne przepisy prawa budowlanego obligują projektantów i inwestorów do wydzielenia w budynkach stref pożarowych, za pomocą specjalnych przegród. Pozwalają one ograniczyć rozprzestrzenianie się ognia oraz usprawnić przebieg akcji ratunkowych i ewakuacyjnych. Drzwi techniczne, przeciwpożarowe Guardia EI30 i EI60 firmy INVADO to rodzaj przegrody, która odpowiada klasie odporności ogniowej 30 lub 60 minut. Przeznaczone są do hoteli, banków, biur i innych obiektów użyteczności publicznej, ale też prywatnych mieszkań. Funkcjonalne, wyposażone w ognioodporną płytę, dzięki szerokiej gamie dekorów pozwalają jednocześnie pogodzić bezpieczeństwo z gustownym wyglądem. Drzwi GUARDIA otrzymały certyfikat zgodności Instytutu Techniki Budowlanej.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.