Pięciogwiazdkowy hotel na Lotnisku Chopina w Warszawie

13.10.2011

Koncern ALPINE podpisał umowę na budowę pierwszego w Polsce pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance na Lotnisku Chopina w Warszawie.

W ciągu 20 miesięcy ten pięciogwiazdkowy hotel zostanie wykończony pod klucz i przekazany zleceniodawcy, którym jest Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze“. Będzie to najbardziej prestiżowy obiekt na terenie warszawskiego lotniska. Hotel zostanie wzniesiony na terenie dotychczasowego parkingu lotniska. Przedsięwzięcie budowlane o wartości ponad 141 milionów złotych brutto zaplanowano  w bezpośrednim sąsiedztwie terminala T2.

Pięciogwiazdkowy hotel posiadać będzie 16 756 m² powierzchni użytkowej, która pomieści 225 pokoi, 5 sal konferencyjnych, restauracje i bar. Znajdzie się tu także basen, centrum fitness, SPA oraz wielopoziomowy parking. Projekt powstał w biurze architektonicznym JEMS ARCHITEKCI.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.