W sosnowym zagajniku…

06.12.2007

.. w Katowicach, w dzielnicy Brynów powstało Osiedle Pastelowe.pl.

Kompleks składa się z czterech trzykondygnacyjnych apartamentowców. Powierzchnia apartamentów, jedno- i dwupoziomowych, wynosi od 60 do 211 mkw. Nabywcy lokali mają do wyboru zarówno mieszkania pod klucz (wykończone, z urządzoną łazienką, z pełnym wyposażeniem w meble i sprzęty kuchenne), jak i wyposażone w podstawowym zakresie (kafle i panele na podłogach, pomalowane ściany na biało oraz urządzoną łazienkę). Istnieje jeszcze trzecia możliwość – „do dowolnej aranżacji o podwyższonym standardzie deweloperskim”. W tej opcji oprócz gładzi i wylewki na podłodze standard wykończenia obejmuje ogrzewanie podłogowe oraz drewniane okna.
Mieszkańcy będą mieli również możliwość wybrania opcji układu funkcjonalnego proponowanego dla każdego mieszkania – do wyboru są dwie. W podjęciu decyzji pomocny może być architekt wnętrz, który w ramach bezpłatnych konsultacji doradzi przyszłym mieszkańcom. 6500 – 6950 zł netto (plus 22 proc. VAT) za mkw. – to „widełki:” cenowe, które zależą od takich czynników jak: metraż, standard wykończenia, taras, kondygnacja budynku.
Parkingi podziemne w budynkach, miejsca parkingowe w obrębie osiedla oraz pomieszczenia do działań niestandardowych, w których można urządzić np. minisiłownię – to również będą mieli do dyspozycji mieszkańcy pastelowego osiedla.
Osiedle to wyróżnia się czymś jeszcze – jest to jedyna oferta mieszkaniowa na Śląsku umożliwiająca zamieszkanie od zaraz w lokalach o wysokim standardzie. Jak mówi Jarosław Kubica, prezes Zarządu Nestin Polska, dewelopera inwestycji – klienci decydujący się na zakup mieszkania mogli do tej pory korzystać jedynie z planów i wizualizacji przyszłej inwestycji. Na Osiedlu Pastelowym.pl mogą więcej. Tu istnieje możliwość natychmiastowej konfrontacji realiów z informacjami przekazanymi przez dewelopera.
Pastelowe.pl – to domena osiedla w Internecie na której na razie internauci, a w przyszłości także mieszkańcy, mogą zakładać konta pocztowe. Załatwianie spraw z zarządcą za pomocą poczty elektronicznej, informacje osiedlowe przesyłane e-mailem oraz informator miejski z ważnymi adresami na stronie internetowej osiedla – to przewidywana przez inwestora internetowa komunikacja na pastelowym osiedlu.

Źródło: Rzeczpospolita

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.