V Międzynarodowe Targi „Infrastruktura 2007”

18.10.2007

Wczoraj rozpoczęły się V Międzynarodowe Targi „Infrastruktura 2007” pod patronatem Ministra Transportu Jerzego Polaczka, które potrwają do 19 października br.

Odbywają się one w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Bierze w nich udział 116 wystawców z branży drogowej z Hiszpanii, Holandii, Polski, Portugalii, Niemiec i Ukrainy. Minister Jerzy Polaczek (na zdjęciu) podczas uroczystości otwarcia imprezy powiedział – otwarcie piątych Międzynarodowych Targów „Infrastruktura 2007” to również wielkie otwarcie w branży drogowej, to świadectwo zmian, które dokonały się na naszych oczach, zmian jakie obserwujemy w branży drogowej. Wszystkim uczestnikom targów życzył też udanych targów i korzystnych transakcji biznesowych.

Podczas targów organizowany jest Salon Inwestycji Miejskich i Mistrzostw Europy 2012. Na uroczystości otwarcia obecny był Ambasador Ukrainy Olexander Motyk, który powiedział, że – EURO 2012 to  unikalna szansa, aby zademonstrować, że nasze kraje potrafią zorganizować przedsięwzięcie na najwyższym poziomie europejskim.

Źródło: Ministerstwo Transportu

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.