Kierunek wschód

19.10.2007

Stolica Kazachstanu – Astana oraz rosyjskie Soczi –  to miejsca, gdzie J.W Construction planuje inwestycje. Natomiast z Chin chce pozyskać pracowników.

Jak informuje Józef Wojciechowski, szef rady nadzorczej i główny udziałowiec developerskiej spółki – Soczi staje się gigantycznym placem budowy. Chcemy uczestniczyć w realizowanych tu projektach. Jesteśmy bliscy umów, mamy też lokalnego partnera. Jeżeli wszystko nam się uda, kompletnie zmieni się skala działania naszej grupy.
Wojciechowski przyznaje, że również z Kazachstanem wiąże wielkie nadzieje.
W stolicy Kazachstanu firma już ma podpisane pierwsze umowy z lokalną firmą budowlaną, gdzie chce uczestniczyć w budowie kompleksu mieszkaniowego o łącznej powierzchni 100 tys. mkw. Jednak do realizacji tylu inwestycji potrzebni są fachowcy z którymi „krucho”. W tym roku do Polski firma sprowadziła 20 pracowników z Uzbekistanu i Tadżykistanu, ale nie jest  z nich zadowolona. Dlatego obecnie holding pokłada nadzieję w fachowcach z Chin, których zamierza sprowadzić, tam gdzie będzie realizował inwestycje,  na zasadach partnerskich.  

Źródło: Rzeczpospolita 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.