Tysiące warszawiaków na pikniku zawodów zaufania

24.10.2023

Podczas II Pikniku Rodzinnego Zawodów Zaufania zorganizowanego 16 września 2023 r. stanowisko PIIB cieszyło się ogromnym zainteresowaniem dużych i małych budowniczych.

 

 

Całodzienne atrakcje przygotowano w ramach działań Ogólnopolskiego Porozumienia Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego, na którego czele w 2023 r. stoi Krajowa Izba Radców Prawnych – główny organizator wydarzenia. Podczas pikniku każdy z samorządów mógł opowiedzieć o zawodzie, jaki reprezentuje, i unaocznić ludziom, jakich praw w ich imieniu pilnuje oraz jak dba o zdrowie i bezpieczeństwo Polaków. Z ramienia PIIB w wydarzeniu uczestniczyli Mariusz Dobrzeniecki, prezes Krajowej Rady PIIB, oraz Mieczysław Grodzki, wiceprezes KR PIIB, a także znakomicie spisujący się w roli konferansjera Rafał Zarzycki, wiceprezes KR PIIB. Odwiedzający stanowisko inżynierów budownictwa mogli skorzystać z bezpłatnego poradnictwa i licznych atrakcji.

 

 

Radosław Wojnowski

Fot. Biuro PIIB

 

Przeczytaj też:

Konferencja samorządów zawodów zaufania publicznego

IV Otwarte Mistrzostwa PDK OIIB w Marszu na Orientację

Spotkanie miłośników żeglarstwa

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.