Targi wind i dźwigów EURO-LIFT

02.11.2012

Druga wystawa EURO-LIFT jest jedyną w tej części Europy – do tej pory branża dźwigowa w ogóle nie była w Polsce doceniana, pomimo jej ogromnego potencjału. Te targi to okazja do zaprezentowania hitów i rynkowych premier z branży transportu bliskiego. To jeden z najlepszych debiutów w Targach Kielce w 2010 r.

W tym roku wystawa pobiła rekord sprzed dwóch lat. Do Targów Kielce przyjechało ponad 100 firm z 17 państw. O atrakcyjności rynku polskiego, jako odbiorcy tej branży, świadczy 60% udział firm spoza naszego kraju – wśród nich dominują nasi sąsiedzi Niemcy, ale silną grupą są również wystawcy z Włoch i Turcji. Swoje stoisko miało m.in. „Narodowe Stowarzyszenie Przemysłu Komponentów Dźwigów” ANIC,  które zrzesza głównych producentów włoskich, a także stowarzyszenie z Rosji – Russian Lift Union. Po raz pierwszy w targach wzięły udział  firmy z Czech, Francji, Węgier i Tajwanu. Ponadto stoiska miały przedsiębiorstwa z Ukrainy, Chin, Grecji, Hiszpanii, Rosji, Szwajcarii, USA, Belgii, Szwecji i oczywiście uznane marki z Polski – mówi prezes Zarządu Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń.

 

 

Na Targach EURO-LIFT z pewnością prezentowane są wszystkie aktualności dotyczące branży dźwigowej. A tematyka jest naprawdę szeroka. Od urządzeń dźwigowych i komponentów do wind, napędów, kabin, drzwi i lin windowych począwszy, poprzez sterowniki, systemy kontroli i bezpieczeństwa, elementy obsługowe i wskazujące, hydraulikę, osprzęt i wyposażenia, a na prasie fachowej skończywszy. Targom towarzyszą specjalistyczne spotkania, konferencje i dyskusje.

 

 

II Międzynarodowe Targi Dźwigów honorowym patronatem objęli Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, Prezes Urzędu Dozoru Technicznego, Centrum Bezpieczeństwa Technicznego, Polska Federacja Zarządców Nieruchomości oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in