Targi Światło i Elektrotechnika

17.01.2019

W warszawskim Centrum EXPO XXI 13–15 marca będą się odbywały międzynarodowe Targi Światło i Elektrotechnika, a także 3. Edycja Wnętrza Otwartego by Justyna Smolec.

 

– Targi Światło i Elektrotechnika, które organizujemy nieprzerwanie od ponad 25 lat, to z jednej strony wydarzenie o charakterze wystawienniczym, na którym znajdziemy innowacyjne, energooszczędne i jakościowo dobre produkty, będące nierzadko efektem współpracy producent–projektant. Z drugiej strony, targi to kompleksowy program szkoleń, warsztatów i paneli dyskusyjnych skierowanych do architektów i projektantów wnętrz oraz specjalistów branży elektrycznej. Nasze targi mają charakter branżowy, ale nie zabraknie również elementów dedykowanych osobom spoza środowiska, planujących urządzanie swojego domu, mieszkania lub po prostu zainteresowanych tematem oświetlenia. Znajdą oni wiele inspiracji m.in. w strefie Wnętrza Otwartego, zaaranżowanego przez arch. Justynę Smolec, a także na wystawach podsumowujących konkursy „Rytm Światła dom marzeń” i „Lampa OLED dla potrzeb rekreacji i turystyki” – mówi Kamilla Walicka, organizatorka międzynarodowych Targów Światło.

 

 

– W programie tegorocznej edycji Wnętrza Otwartego znajdują się m.in. wykłady zaproszonych gości, architektów i ekspertów z zakresu projektowania biur i przestrzeni pracy, warsztaty BIM, a także panele dyskusyjne i pokaz produktów partnerów wydarzenia – mówi arch. Justyna Smolec. Razem z architektami: Katarzyną Kowal, Sewerynem Nogalskim, Anną Koszelą i Darią Burlińską zastanowi się, w jaki sposób oświetlenie oraz wyposażenie biurowe może poprawić komfort naszej pracy, zdrowie i samopoczucie. Strefa Wnętrza Otwartego to również miejsce do rozmowy o możliwościach, jakie dają nowoczesnej rozwiązania oświetleniowe.

W ramach Targów Światło i Tragów Elektrotechnika organizowane są również konkursy skierowane do młodych twórców. „Lampa OLED dla potrzeb rekreacji i turystyki” to konkurs na projekt oprawy oświetleniowej, której źródłem światła jest technologia OLED. Skierowany jest do młodych architektów i projektantów, a także studentów oraz absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem, architekturą, designem i sztuką. Drugim konkursem, którego tematem przewodnim jest dom marzeń, to „Rytm Światła”. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie domu, w którym kluczową rolę odgrywa ciekawy sposób oświetlenia światłem sztucznym lub światłem sztucznym i naturalnym.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.