Targi ELEKTROTECHNIKA 2018

01.03.2018

Od 31 stycznia do 2 lutego br. w warszawskim EXPO XXI odbyły się XVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2018.

Równolegle zorganizowane zostały XXVI Targi ŚWIATŁO oraz VIII Wystawa TELETECHNIKA.

Targi ELEKTROTECHNIKA tradycyjnie skierowane były do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia, sys­temów alarmowych oraz rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach.

Targi w liczbach:

  • ponad 400 wystawców polskich i zagranicznych,
  • ponad 10 000 odwiedzających,
  • 14 000 m2 powierzchni wystawien­niczej,
  • szkolenia organizowane wspólnie z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa zgromadziły ponad 1200 uczestników.

W wydarzeniu uczestniczyli wystawcy z całego świata. Największym sektorem wystawowym był sektor instalacji elektrycznych i osprzętu instalacyjnego. Pokazano także szeroki asortyment z zakresu automatyki, sieci niskiego i średniego napięcia, innowacje w ener­getyce, systemy zasilające i sterujące oraz systemy oszczędności energii. Integralnym elementem targów były konferencje, szkolenia i warsztaty, w których wzięli udział projektanci instalacji elektrycznych oraz wyższa kadra menadżerska odpowiedzialna za nadzór, wykonawstwo, inwestycje oraz eksploatację instalacji w różnego typu obiektach.

Kolejna edycja Targów ELEKTRO­TECHNIKA odbędzie się 13-15 marca 2019 r.

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.