Sztuczna inteligencja na rynku budowlanym

16.07.2020

Producent pian PUR – firma Purinova jako pierwsza w Polsce zastosowała technologię sztucznej inteligencji na rynku budowlanym. Na czym polega ten nowatorski projekt?

Sztuczna inteligencja na rynku budowlanym według marki Purios

Cel projektu: rozwój sprzedaży marki Purios na rynkach zagranicznych oraz wzmocnienie świadomości marki na rynkach: francuskim, belgijskim i rumuńskim. Dotarcie do klientów poprzez komunikację wideo z treściami edukacyjnymi.

 

Wyzwanie: zrealizowane filmy instruktażowe dla marki Purios, przeznaczone głównie do B2B, zostały nagrane i zmontowane w języku polskim. Filmy instruktażowe z napisami lub dubbingiem nie są produktem jakościowym, którym firma chce się posługiwać w komunikacji z klientem międzynarodowym, stąd pomysł na realizację filmów w różnych językach, dedykowanych na dany rynek – pomogła w tym technologia sztucznej inteligencji.

Rozwiązanie: wykorzystanie nagranych wcześniej filmów dla marki Purios poprzez ich modyfikację za pomocą sztucznej inteligencji w taki sposób, aby treści były prezentowane w języku ojczystym klienta, do którego zostanie skierowany przekaz wideo. Firmie zależało na naturalnym wyglądzie filmów.

 

Zastosowana technologia modyfikacji m.in. mimiki twarzy pozwoliła na stworzenie jakościowych materiałów wideo potrzebnych do komunikacji z klientem na różnych rynkach międzynarodowych, bez potrzeby dodatkowego angażowania aktorów native speakerów, ekip produkcyjnych i organizacji kolejnych dni zdjęciowych oraz montażowych przeznaczonych na nagrywanie filmów w różnych wariantach językowych. Technologia sztucznej inteligencji nie ma ograniczeń; z jednego dobrze przygotowanego i nagranego filmu można wyprodukować materiały komunikacyjne w dowolnym języku, co pozwala na lepszą i szybszą komunikację z klientami.

 

 

Purios / Purinova

Zobacz też:

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.