Szkolenie dla projektantów i wykonawców dachów zielonych

10.03.2020

SOPREMA Polska wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Dachów Zielonych (PSDZ) zapraszają na bezpłatne, certyfikowane szkolenie dla projektantów i wykonawców dachów zielonych w systemie SOPREMA w dniu 10.10.2020 w godzinach 9:00-16.00.

Szkolenie odbędzie się w ramach największych targów ogrodnictwa i architektury krajobrazu GREEN DAYS organizowanych w dniach 8-10 października 2020 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.

Aby wziąć udział w szkoleniu nalaży przesłać zgłoszenie na adres: rzeczoznawca@rabinski.pl

 

Wszelkich dodatkowych informacji udziela telefonicznie (+48 512 200 212) Wiceprezes PSDZ Jarema Andrzej Rabiński.

 

Szczegółowe informacje o programie szkolenia:

https://greendaysexpo.com/certyfikowane-szkolenie-dachy-zielone/

 

Dach zielony intensywny LANDE firmy SOPREMA Polska w Business Garden Wrocław

 

SOPREMA, założona w 1908 r., jest niezależną spółką rodzinną. Bazując na swojej tradycyjnej podstawowej działalności w zakresie produkcji i instalacji wyrobów do izolacji przeciwwodnej, SOPREMA dokonała dywersyfikacji w kierunku nowych rynków, takich jak materiały termoizolacyjne, izolacje przeciwwodne do paneli solarnych, rozwiązania w zakresie płynnych izolacji przeciwwodnych oraz hydroizolacje w obiektach inżynierii lądowej, podejmując również działalność w nowych obszarach, w tym oddymianie, konstrukcje stalowe oraz systemy pokryć dachowych. SOPREMA jest światową firmą specjalizującą się w izolacjach przeciwwodnych oraz wiodącym we Francji eksporterem w swojej branży. Grupa SOPREMA obecna jest w 90 krajach, ma 67 zakładów produkcyjnych, ponad 90 operacyjnych spółek zależnych, ponad 4.000 dystrybutorów, 15 centrów badawczo-rozwojowych oraz 22 ośrodki szkoleniowe w 8 różnych krajach, a w 2018 r. uzyskała przychody w wysokości
2,75 mld €.

 

 

SOPREMA Polska Sp. z o.o.

ul. Stefana Batorego 7, Pass, 05-870 Błonie

tel. +48 22 436 93 00, e-mail: biuro@soprema.pl

www.soprema.pl

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.